Чи можна отримати кредит без дзвінків

Ідея оформити кредит онлайн без дзвінківподобається багатьом позичальникам. Клієнту годі безпосередньо зв’язуватися з кредитором, витрачати час спілкування. У пост пандемічному світі багато хто звикли від живого спілкування, віддають перевагу онлайн замовленням, доставці та дистанційному кредитуванню. Мікрофінансова компанія E-Groshi пропонує кредити зі швидким розглядом заявок та схваленням в автоматичному режимі без дзвінків операторів. Якщо потрібна консультація або додаткова інформація, позичальник може зателефонувати самостійно на гарячу лінію Є-Гроші за безкоштовним номером 0800-300-330.

Переваги кредитів без дзвінків

МФО Є-Гроші – один із лідерів українського ринку мікрокредитування. Основні плюси рішення отримати кредит на картку без дзвінків:

 • Цілодобове кредитування. Заявки клієнтів розглядаються за допомогою автоматичних алгоритмів у системі компанії. Завдяки відсутності контакту зі співробітниками, гроші можна отримати у будь-який час доби, навіть у федеральні свята і в неробочі дні.
 • Високий шанс схвалення. Позичальнику потрібно лише заповнити анкету та почекати кілька хвилин до рішення за заявкою. Живий діалог багатьох бентежить, що знижує шанси на успішне оформлення позики.
 • Прості вимоги та мінімальний набір документів. Отримати позику може будь-який повнолітній громадянин України з постійним джерелом доходу, паспортом та ІПН.
 • Гнучкі умови кредитування. Ви керуєте сумами та термінами дії позик із запропонованих лімітів.

Детальні умови кредитування прописуються у тексті договору із E-Groshi. Якщо виникають питання, не розумієте частину пунктів чи умов, консультанти компанії завжди на зв’язку у месенджерах та по телефону. Консультації надаються також цілодобово, можна отримати інформацію у форматі листування.

Як отримати кредит без дзвінків

У мікрофінансовій організації E-Groshi кредит на картку без дзвінків в Україні є стандартною практикою. Для отримання коштів у позику пройдіть прості кроки алгоритму:

 • Перейдіть на офіційний сайт компанії. На головній сторінці оберіть основні параметри позики – потрібна сума та термін, до якого ви плануєте повернути гроші.
 • Натисніть кнопку отримання кредиту. Система автоматично перенаправить на сторінку реєстрації або заповнення анкети. Якщо ви вже зареєстровані в базі Е-Деньги, заздалегідь авторизуйтесь в особистому кабінеті.
 • Заповніть анкету. Форма містить прості питання про клієнта, документи, місце роботи та проживання. Жодних довідок про доходи не потрібно, лише основні відомості з паспорта та податковий номер.
 • Надішліть анкету на розгляд. Заявка на кредитування формується автоматично на етапі вибору умов позики.
 • Отримайте рішення. Автоматична система перевірить анкету протягом 5 хвилин. Якщо кредит схвалений, перейдіть до наступного кроку. Якщо заявку відхилено, уважно перегляньте анкету. Можливо, ви припустилися помилки при заповненні.
 • Підпишіть договір. На прив’язаний телефон прийде СМС із секретним кодом – аналогом підпису. Введіть цифри у відповідне поле договору, щоб погодитись з умовами.

Гроші прийдуть на баланс банківської картки миттєво. Рекомендується перевірити стан рахунку. В окремих випадках можливі затримки зарахування на кілька хвилин.

Умови кредитування у E-Groshi

Невеликі кредити без дзвінків надаються громадянам України, які досягли 18 років. Компанія запитує мінімальний набір документів та основні відомості про позичальника. Умови видачі:

 • Сума від 500 до 10000 гривень. У разі повторного укладення договору ліміт збільшується до 15 тисяч.
 • Термін кредитування 1-30 календарних днів. Зверніть увагу, платіж повинен надійти пізніше дати, зазначеної у договорі.
 • Перша позика під 0% при своєчасному поверненні. Ставка на наступні договори змінюється відповідно до програми лояльності.
 • Договори можна продовжувати, сплативши відсотки. Максимальний термін пролонгації 30 діб.

Є-гроші гарантує чесне виконання зобов’язань за договорами та дотримання умов, зазначених у тексті. Для клієнтів у складній фінансовій ситуації можливе розстрочення виплат.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *