Де відпочивають діти учасників АТО та ООС із Тернопільщини?

Де відпочивають діти учасників АТО та ООС із Тернопільщини?

На Тернопільщині проживає 120554 дитини шкільного віку, з них 62410 належать до пільгових категорій. Як повідомив начальник служби у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації Ростислав Дрозд, на 1 липня оздоровленням та відпочинком охоплено 20,5 відсотків дітей від загальної кількості.

«Особлива увага приділяється організації оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій, зокрема дітей учасників Антитерористичної операції. Упродовж 2014-2018 років на відпочинок у Сербію, Хорватію, Польщу, Угорщину, Литву та, Грузію направлено понад 600 дітей, чиї батьки є учасниками АТО та ООС.

Також цьогоріч на запрошення наших партнерів – Об’єднання польських харцерів з міста Плоцьк, 40 дітей із сімей військовослужбовців Тернопільщини, батьки яких є учасниками АТО та ООС, відпочиватимуть з 30 липня до 13 серпня у місцевості Гожево Мазовецького воєводства Республіки Польща. Харцери – це аналог українських пластунів, тому відпочинок буде активний і дуже насичений різноманітними заходами», – зазначив Ростислав Дрозд.

Крім того, упродовж серпня за сприяння Почесного консульства Угорщини в м. Тернополі та облдержадміністрації 15 дітей учасників антитерористичної операції поїдуть на відпочинок в Угорщину.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares