День народження Чорткова: місту – 497!

День народження Чорткова: місту – 497!

Із 11 по 14 липня 2019 року місто Чортків на Тернопільщині святкує свою 497-му річницю. Урочисте святкування організовано за підтримки Представництва ЄС в Україні.

У рамках святкування відбудеться ряд розважальних, культурних та спортивних активностей: відкриття виставки живопису та фотовиставки, шаховий та футбольний турніри, виступ Тернопільського муніципального духового оркестру, open-air – кіновечірка, святкова концертна програма та виступ зірок естради ФК «Маестро» і гурту «Pianoбой».

Спеціально до свята в місті буде представлено Креативну територію ЄС, де кожен бажаючий зможе, відпочиваючи, дізнатися більше про ЄС, європейські цінності та культуру і порелаксувати у зірковому наметі на м’яких пуфах.

Також гості свята матимуть унікальний шанс зробити селфі в спеціальній фотозоні ЄС та взяти участь у інших творчих активностях для дітей.

«Коли звичайні громадяни долучаються до свята свого міста – або участю у активностях, або навіть просто своєю присутністю на святі, – це сприяє позитивній атмосфері і привертає увагу не лише жителів міста, але й гостей з інших міст. Нам імпонує подібне об’єднання заради спільної мети. Таке єднання – це одна з цінностей в ЄС. Тому ми долучаємося до вітань та представляємо нашу креативну територію, куди і запрошуємо усіх бажаючих цікаво провести час та просто відпочити», – зазначили у Представництві ЄС в Україні.

Креативну територію ЄС буде відкрито 12 липня у Чортківсьому міському парку культури та відпочинку ім. І. Франка.

Детальну програму читайте на сайті Чортківської міської ради http://www.chortkivmr.gov.ua/.

Вхід на всі активності вільний.

Активності під час дня міста Чортків відбудуться за підтримки Представництва Євросоюзу в Україні в рамках проекту підтримки культурних та спортивних ініціатив в Україні.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares