У Тернополі визначали кращого начальника караулу обласної служби ДСНС (ФОТО)

У Тернополі визначали кращого начальника караулу обласної служби ДСНС (ФОТО)

10 липня Тернополі відбувся перший етап огляду-конкурсу «Кращий начальник караулу». У ньому взяли участь  30 начальників караулів – представників пожежно-рятувальних підрозділів міста та районів, які мають найкращі показники в оперативно-службовій діяльності й отримали високі підсумкові оцінки за результатами заліків зі службової підготовки за навчальний рік, а також не мають дисциплінарних стягнень.

Конкурсантів привітав заступник начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Юрій Берестецький. Бажаючи офіцерам-вогнеборцям, наснаги, завзяття та найкращих результатів за підсумками змагань він відзначив, що змінюються час і люди та незмінною залишається мета конкурсу – вдосконалення професійної майстерності й підвищення ролі й авторитету такої важливої ланки пожежно-рятувального підрозділу як начальник караулу.

Упродовж дня начальники караулів демонстрували свої практичні вміння та теоретичні знання. Професійність учасників визначалась на таких етапах: одягання захисного одягу та спорядження; в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого; закріплення рятувальної мотузки за конструкцію; перенесення, підвіска і підйом по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти; підйом по встановленій висувній драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти; підйом по встановленій висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної башти. Також вони складали тестові іспити, що вміщали 50 питань та 2 задачі з пожежної тактики (впродовж години).

Всі етапи контролювали кваліфіковані фахівці обласного Управління ДСНС. Вони ж проводили оцінювання професійної майстерності кожного з учасників.

У підсумку визначено переможців в трьох номінаціях:

кращий начальник караулу ДПРЧ – старший лейтенант служби цивільного захисту Олег Біляс, начальник караулу 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Кременецького РВ У ДСНС України у Тернопільській області;

кращий начальник караулу ДПРП – старший лейтенант служби цивільного захисту Володимир Марчак, командир відділення 25-го державного пожежно-рятувального поста 12-ї ДПРЧ Теребовлянського РВ У ДСНС України у Тернопільській області;

кращий молодий начальник караулу ДПРЧ – лейтенант служби цивільного захисту Олег Ференц, начальник караулу 7-ї державної пожежно-рятувальної частини Бережанського РВ У ДСНС України у Тернопільській області.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares