День пам’яті та примирення на Тернопільщині відзначатимуть онлайн

День пам’яті та примирення на Тернопільщині відзначатимуть онлайн

8 травня – День пам’яті та примирення і 75-та річниця Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Цьогоріч через карантинні обмеження заходи відбуватимуться в онлайн-режимі. Про це повідомляє сайт ТОДА.

«Ми просимо жителів Тернопільщини відповідально поставитись до вшанування пам’яті полеглих за волю України, борців проти нацизму. Згадати їхній подвиг вдома під час онлайн-молитви, не порушуючи карантинних обмежень. Також закликаємо 8 травня долучитися до акції «Перша хвилина миру» – запалити о 23:01 у своїх домівках свічку пам’яті на згадку про жертв війни та першу хвилину миру, яка відбулась у цей час в 1945 році», – наголосив Віктор Устенко.

Щоб висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності на Тернопільщині запланували ряд заходів, зокрема: онлайн-екскурсію тематичними музейними експозиціями, які відображають події Другої Світової війни на Тернопільщині; онлайн «Уроки пам’яті» для школярів та студентів області, присвячені подіям Другої Світової війни; онлайн майстер-класи з виготовлення червоних маків – символів Дня пам’яті і примирення.

Також запланована онлайн зустріч голови Тернопільської облдержадміністрації Володимира Труша з керівництвом обласних ветеранських організацій.

Нагадаємо, що на Тернопільщині щорічні разові виплати грошової допомоги до 5 травня отримали ветерани війни, учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також жертви нацистських переслідувань.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *