День захисника: на Тернопільщині заплановано 17 масових заходів

День захисника: на Тернопільщині заплановано 17 масових заходів

З нагоди Дня захисника України, а також до свята Покрови Пресвятої Богородиці, на території Тернопільщини відбудуться різноманітні масові заходи. У цей період співробітники поліції стежитимуть за правопорядком та  забезпечуватимуть безпеку громадян, повідомили у відділі комунікації ГУ НПУ України в тернопільській області.

«14 жовтня на території області заплановано 17 масових заходів, найбільша їх кількість відбудеться в обласному центрі.  Зважаючи на це, правоохоронці нестимуть службу в посиленому режимі. До забезпечення правопорядку буде залучено понад 100 працівників поліції. Вони патрулюватимуть вулиці обласного центру,  місця проведення святкувань, а також стежитимуть за безпекою дорожнього руху. Чергуватимуть криміналісти, працівники вибухотехнінчої служби, які будуть обстежувати місця проведення масових заходів щодо виявлення підозрілих предметів», – йдеться у повідомленні.

Поліція закликає громадян дотримуватися встановлених правил поведінки у громадських місцях, не порушувати правопорядок і сприяти правоохоронцям у виконанні їхніх завдань.

«У випадках виявлення фактів правопорушень чи ймовірності загрози безпеці громадян  негайно  телефонуйте на лінію «102», – додали у відомстві.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares