Десять років тому олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна працювала дільничним у Кременецькому відділку міліції (ФОТО)

Кременчани приймали у своєму місті особливу гостю. До Кременця завітала зірка спорту, олімпійська чемпіонка, українська біатлоністка Олена Підгрушна. Вона приїхала на запрошення інклюзивного-ресурсного центру Кременецької міської ради, де особисто зустрів її міський голова Олексій Ковальчук. Про це йдеться на сайті міської ради.

Побачити та поспілкуватися з легендою українського спорту, ім`я котрої відоме в усьому світі, мали нагоду учні місцевих шкіл на базі гімназії. Олена Підгрушна розповіла про особливості біатлону і чому цей вид спорту складніший за інші. Діти слухали спортсменку із захватом, ставили питання.

Також Олена розповіла, що пов’язує її з Кременцем. Мало кому відомо, що 10 років тому вона працювала дільничним у місцевому відділку міліції.

«Спортсмени, котрі мають справу зі зброєю, тим чи іншим чином пов`язані зі службою. Тож мені свого часу довелося працювати дільничним у Кременецькому відділку тоді ще міліції», – розповіла чемпіонка.

Нині вона має звання майора Нацгвардії, чому надзвичайно радий її батько, котрий і сам зробив кар’єру військового.

Олена Підгрушна відвідала також Кременецький ліцей ім. Нестора Літописця. Своїм прикладом вона неабияк надихнула місцеву молодь не лише на заняття спортом, а й на те, що завжди потрібно йти до поставленої мети та невпинно працювати над собою.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *