Діти Героїв Тернопільської громади можуть безкоштовно навчатись у мистецьких і спортивних школах міста

Діти Героїв Тернопільської громади можуть безкоштовно навчатись у мистецьких і спортивних школах міста

У Тернополі триває реалізація програм підтримки родин та дітей Героїв Тернопільської громади, які затверджені на сесії міської ради.

Так, в рамках реалізації програм діти Героїв Тернопільської громади можуть безкоштовно навчатись у художній школі ім. Михайла Бойчука. Про це повідомили у пресслужбі ТМР.

«У школі діє відділення образотворчого мистецтва, де набирають дітей з 8 років, та відділ художнього оздоблення текстилю, де можна розпочати навчання з 10 років. Корпуси школи розташовані у трьох мікрорайонах міста: на масиві «Сонячний», у центрі та на Дружбі. Запрошуємо дітей наших Героїв з Тернопільської громади на безкоштовне навчання. Маємо допомагати нашим дітям розвивати свої таланти, захоплення та допомагати з організацією дозвілля», – повідомили у міській раді.

Зазначається, що діти Героїв Тернополя можуть безкоштовно навчатись у музичних школах міста, зокрема, музичній школі №1 ім. Василя Безкоровайного та музичній школі №2 ім. Михайла Вербицького. Також безкоштовне навчання для таких категорій доступне у спортивних комунальних школах міста.

До слова, діти та родини Героїв можуть отримати інформаційно-консультативні послуги в рамках діяльності «телефону довіри» та психологічну допомогу.

Нагадаємо, на сесії Тернопільської міської ради прийнято програми підтримки родин та дітей Героїв Тернополя та громади.

Заходи програм поширюються на родини та дітей, які зареєстровані на території Тернопільської міської територіальної громади та які прибули з інших територій України і мешкають на території громади й зареєстровані як вимушено переміщені особи.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *