До ТНЕУ завітав директор Центру глобального менеджменту та міжнародних програм Державного Університету Кент, США (ФОТО)

До ТНЕУ завітав директор Центру глобального менеджменту та міжнародних програм Державного Університету Кент, США (ФОТО)

Тернопільський національний економічний університет продовжує вітати почесних гостей у рамках Першого міжнародного тижня. До закладу вищої освіти прибув директор Центру глобального менеджменту та міжнародних програм (Коледж бізнесу та адміністрування) Державного Університету Кент Роберт Хісріч (Robert D. Hisrich).

Гість взяв участь у робочій зустрічі з проректорами університету – першим проректором Миколою Шинкариком та проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) Оксаною Десятнюк.

Микола Шинкарик розповів про основні напрями міжнародної діяльності ТНЕУ, проекти, які реалізовуються в університеті та основні досягнення колективу.

«Міжнародний тиждень у ТНЕУ – це можливість для студентів нашого університету послухати лекції відомих науковців з різних країн, отримати можливість поспілкуватися з непересічними особистостями, почути нові думки. Наш університет відкритий для нової співпраці, цікавих проектів та корисного досвіду», – зазначила Оксана Миронівна Десятнюк.

У межах Першого міжнародного тижня гість прочитає лекції для студентів та науковців ТНЕУ.

Сьогодні, о 14.25 год. у залі засідань вченої ради відбудеться лекція на тему: «Підприємництво поза кордонами».

У п’ятницю, 13 вересня, о 9.00 год. у залі електронних ресурсів – лекція «Глобальний підприємець: характеристики та рішення бути першим».

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares