Добрий, щирий, веселий і такий ще юний: на війні загинув 20-річний Володимир Матвіїв з Тернопільщини

Добрий, щирий, веселий і такий ще юний: на війні загинув 20-річний Володимир Матвіїв з Тернопільщини

Володимиру Матвіїву із села Висипівці Озернянської громади 27 липня виповнилося лише 20 років. Веселий, щирий, вродливий, позитивний, опора та гордість мами і тата. Тільки жити, кохати, мріяти і втілювати у життя власні плани. Та душа Володі злетіла ангелом в небо. І десь вже звідти, з Вічності, юний Воїн оберігатиме дорогих його серцю людей та Україну.  

Володимир Матвіїв із села Висипівці Озернянської громади з дитинства мріяв працювати в поліції. Про це він говорив журналістам, коли в лютому цього року записувався у штурмову бригаду Національної поліції «Лють». Тоді лиш оголосили набір, і Володя записався одним із перших добровольців. Високий, гарний 20-літній юнак.

Крок за кроком на Донеччині, бій і порох у повітрі, лють на окупанта – він з побратимами просувався вперед…

5-го листопада отримав важке бойове поранення. У госпіталі в Дніпрі лікарі боролися за молоде життя. Не втримали… злетіла душа ангелом. Помер Герой 14-го листопада.

Завжди усміхнений, веселий, душа компанії – таким пам’ятають Володю друзі. Таким його згадують у рідній Висиповецькій школі-гімназії. Таким компанійським він був в Національній академії внутрішніх справ (Київ), де здобував вищу освіту заочно. Він міг стати офіцером поліції і захищати наш спокій в тилу. Але поставив значно вище перед собою завдання – прогнати ворога з Української землі.

Щиро співчуваємо його татові, мамі, братові! Ми сумуємо разом з ними через непоправну втрату. Співчуваємо друзям і всім, хто його знав. Хлопець був дорогим серцю кожного. І таким він залишиться у вічності. 27-го липня Володі виповнилося лиш 20 років.

Джерело: Озернянська Отг Озерна

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *