Допоможіть Феді! Родина із села Кудлаївка Шумського району врятувала лелеку і тепер шукає йому лікаря і притулок

Допоможіть Феді! Родина із села Кудлаївка Шумського району врятувала лелеку і тепер шукає йому лікаря і притулок

Це історія про щиру любов і віру, які здатні здолати все. На подвір’ї Олексія Вітюка у селі Кудлаївка Шумського району є лелече гніздо. Навесні цього року у пари лелек з’явилося троє лелечат. Одного з них батьки викинули із гнізда.

– Воно було завбільшки, як кулак. Ще зовсім мале, – розповідає Олексій Вітюк. – Моя донька Юля виходила його. Ми ловили для нього маленьку рибку, доглядали. Він виріс з домашною птицею.

Як з’ясувалося, у пташки пошкоджені крила і тому вона не може літати. Пан Олексій припускає, може це через те, що лелеки харчуються їжею з полів, а їх тепер часто обробляють хімікатами. Слабке пташеня батьки викинули з гнізда. Вочевидь, це своєрідний природний відбір. Можливо вважали, що маля не виживе. А його обігріли своїм теплом люди…

Тепер лелеча живе разом з качками і курами в курнику. Їсть рибу. Йому дали ім’я Федя.

– Коли лелеча сім’я відлітала у вирій Федя, ніби плакав за ними, – пригадує пан Олексій. – Пробував злетіти, але не зміг.

Олексій Вітюк сподівається, можливо, знайдеться лікар, який зможе допомогти птаху і вилікувати його, аби Федя таки зміг злетіти…

Юля АЛЬТГАЙМ.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares