Фен-шуй для здоров’я і успіху

Фен-шуй для здоров’я і успіху
Благополуччя безпосередньо залежать від того, наскільки вам вдалося гармонізувати навколишній простір…

Фен-шуй (дослівно «вітер і вода») — це відома даоська практика символічного освоєння простору, яка останніми роками стала надзвичайно популярна в західному світі, і навіть дизайн квартир створюють з огляду на цей пункт. Стародавнє учення наполягає: благополуччя ваше і вашого дому безпосередньо залежить від того, наскільки вам вдалося гармонізувати не тільки свій внутрішній світ, але і той простір, який вас оточує…

Якщо раптом ви вирішите змінити що-небудь в своєму житті, а попутно наміритеся провести генеральне прибирання в будинку, то ось декілька максимально простих порад з галузі фен-шуй.

  1. Спершу, варто пам`ятати, що генеральне прибирання, згідно з практикою фен-шуй, це вже добре. Чистота взагалі надзвичайно важлива, оскільки учення свідчить: там, де бруд, скупчується негативна енергія. Потрібно вчасно лагодити або викидати все, що зламалося і непотрібне, навіть найдрібніше. Усохлим квітам і вазонам — не місце в будинку. Все це — улюблені місця «поганих» енергій. А ще варто вчасно мити вікна.
  2. У спальні краще не ставте рослини, особливо, в`юнкі, тому що вони, говорять фахівці з фен-шуй, можуть «красти» вашу енергію. Якщо ж без вазонів на підвіконнях ніяк – обзаводьтеся щільними шторами і опускайте їх на ніч.А ось в інших кімнатах рослини бажані.
  1. У місці сну і романтики не розміщуйте акваріуми і сучасну техніку. Говорять, все це погано позначається як на першому, так і на другому.Не місце там і дзеркалам. А ось в інших кімнатах вішайте дзеркала спокійно і із задоволенням, головне, щоб вони були великими, новими, щоб в них було приємно заглядати. Не можна тільки вішати їх одне напроти одного, щоб не збивати енергію з пантелику. Не вішайте також напроти дверей.
  2. Якщо ваше ліжко розміщене так, що вам доводиться спати ногами до дверей, – краще перелягти в інший бік або і зовсім пересунути його.
  3. Повісьте в будинку декілька дзвіночків, вони, згідно вченню, відлякують погану енергетику і привертають хорошу.

А взагалі, в числі премудрощів фен-шуй знайдеться величезна кількість порад «з будь-якого приводу». Так, щоб зустріти любов, прилаштуйте в спальні троянди рожевого кольору; щоб знайти роботу -поставте на кухні який-небудь чорний предмет декору; щоб краще вчитися – повісьте там, де займаєтеся, дзеркало в рамці синього або блакитного кольору; щоб добитися миру в сім`ї – запаліть у вітальні утихомирюючі зелені свічки…

Загалом, не дуже науково, звичайно ж, проте, чом би не спробувати і не перевірити ефективність методу? До речі, французькі учені підрахували, що за останні декілька десятиліть жінки стали приділяти прибиранню у декілька разів менше часу, ніж раніше, але при цьому – все одно значно випереджають чоловіків по цій частині. Хоча і нині за фен-шуй на Сході, в Японії, наприклад, цілі міста проектують і зводять! Зокрема, чоловіки.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *