Хохфільцен-2019. Тернополянка Олена Підгрушна посіла 12 місце у спринті

Хохфільцен-2019. Тернополянка Олена Підгрушна посіла 12 місце у спринті
13 грудня в австрійському Хохфільцені в рамках другого етапу Кубка світу пройшла жіноча спринтерська гонка, повідомляє sport.ua.
У жіночому спринті тільки дві українки зуміли потрапити в очкову зону, але при цьому вони показали дуже високі результати. Валя Семеренко стартувала під першим номером, через що могла тільки уявити, на яке місце може претендувати. Можливо, відсутність тиску допомогло їй бездоганно відпрацювати на вогневих рубежах і посісти дев’яте місце.
Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна провела першу гонку на Кубку світу в сезоні, тому що почала сезон вона на Кубку IBU, де стала другою в спринті в Шушені. Потрапити на подіум Кубка світу 32-річній біатлоністці цього разу не вдалося, але навіть з одним промахом в пасиві завдяки відмінній швидкості на останньому колі вона зайняла 12-е місце.
Віта Семеренко і Юлія Джима через помилки на стрільбі були змушені пробігти по три кола штрафу і зайняли місця в шостому десятку, завдяки чому кваліфікувалися в гонку переслідування. А ось для Дар’ї Блашко спринт став першою і останньою особистої гонкою в Хохфільцені в цьому сезону. Участь в першому в кар’єрі персьюті Кубка світу доведеться відкласти на невизначений термін.
Перемогу здобула італійка Доротея Вірер, яка допустила єдиний промах на першому рубежі. Інгрід-Ландмарк Тандреволд з Норвегії зуміла закрити всі мішені і посіла друге місце. Третя підсумкова позиція у швидкісної росіянки Світлани Миронової, для неї це дебютний подіум в еліті.
Результати гонки:
1.  Доротея Вірер (1+0)  21:26,5
2.  Інгрид-Ландмарк Тандреволд (0+0)  +5,9
3.  Світлана Миронова (0+1)  +18,3

9.  Валя Семеренко (0+0)  +34,7
12.  Олена Підгрушна (0+1)  +45,7
52.  Віта Семеренко (2+1)  +1:51,5
55.  Юлія Джима (2+1)  +1:55,2
67.  Дар’я Блашко (0+2)  +2:20,5


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares