Голова Тернопільської ОДА подякував усім і заявив, що готовий до відставки

Голова Тернопільської ОДА подякував усім і заявив, що готовий до відставки

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна написав заяву на звільнення із займаної посади.

Про це він повідомив сьогодні, 20 травня, під час брифінгу.

За словами Барни, заяву він подав перед інавгурацією новообраного президента Володимира Зеленського.

– У п’ятницю в мене відбулася зустріч із президентом Порошенком. Зустрічаючись у форматі обговорення майбутнього, я подав йому заяву про звільнення із займаної посади. Відповідно, звільнення має відбудися згідно із законом України, що стосується завершення терміну повноважень президента України Петра Порошенка, – повідомив Барна.

При цьому він додав, що до прийняття рішення продовжує працювати як голова Тернопільської ОДА.

Барна закликав новообраного Президента Володимира Зеленського у найкоротші терміни визначився з кандидатурою наступного керівника Тернопільської області для вирішення поточних питань в аграрній сфері, галузях медицини, освіти та інших.

– Це важливо з кількох причин. З 1 липня в нас починаєтся період жнив і виникає необхідність в організації самого процесу. Друге – з 1 липня вступає в дію другий етап реформи медицини, котрий передбачає зміну формату надання вторинних послуг, що може викликати певні пробемні моменти. Третє – початок навчального року, діти мають піти в якісні класи з. Четверте – регіон готується вже сьогодні до опалювального сезону, який розпочнеться з жовтня, – сказав Барна.

– Як голова ОДА я абсолютно поважаю вибір українців. Дякую всім, хто голосував, голосував за дві сторони, але найважливіше – взяв участь у виборах. Хочу подякувати і тим 47 відсоткам житедів Тернопільської області, які підтримали президента Петра Порошенка. Ми і далі будмо стояти на позиції не допущення реваншу і розбудови європейської держави Україна, – додав він.

Щодо власних досягнень на посаді, голова ОДА зазначив, що «помилявся, але намагався зробити все, аби переламати сформовані стереотипи про другорядність Тернопільської області».

Він також повідомив, що сьогодні виповнюється 4 роки, 1 місяць і 18 днів з часу його призначення керівником Тернопільщини.

 

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares