Голова Тернопільської ОДА Степан Барна: «П’ять років опору російському окупанту не мають бути знівельовані»

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна: «П’ять років опору російському окупанту не мають бути знівельовані»

«Запорука міцної держави – сильна армія. Те, що в нашій державі, спільною роботою та зусиллями нам вдалося її відбудувати, збільшити та зміцнити – не можна недооцінювати, бо рівень професійної підготовки, фаховості та озброєння нашого війська сьогодні визнані в світі. І наше завдання – зберегти нашу армію та не втратити здобуте за останні п’ять років», – переконаний голова облдержадміністрації Степан Барна.

Тернопільська область з перших днів війни з російським окупантом включилася у боротьбу. Сьогодні наша гордість – відновлена 44-та окрема артилерійська бригада, у якій служить понад 3,5 тис. військовослужбовців. Відбудовують військові частини у Чорткові, Теребовлі та Бережанах. Для військовослужбовців-контрактників зводять 7 нових гуртожитків за стандартами НАТО. «Тому не лише відновлення військових частин, а й покращення умов перебування та служби військовослужбовців-контрактників – таке завдання визначила держава своїм вектором руху завдяки позиції та ініціативі Президента Петра Порошенка», – каже голова ТОДА.

Особливого ставлення та піклування від органів усіх рівнів влади потребують учасники бойових дій, яких на Тернопільщині близько 6-ти тисяч, та родини загиблих Героїв – на превеликий жаль, наша область втратила 95 захисників. «Основним правилом нашої роботи має бути те, щоб ці люди відчували підтримку та отримували необхідну допомогу», – наголошує Степан Барна.

Зокрема, з обласного бюджету виділили 15 мільйонів гривень на реалізацію програм, пов’язаних з оздоровленням, створенням умов, лікуванням для учасників АТО. З державного бюджету у 2018 році виділено субвенцію у розмірі майже 12 млн. грн. для виплати компенсації на придбання житла для 16 осіб з цієї категорії.

«П’ять років боротьби за Україну, п’ять років опору російському окупанту, п’ять років єдності світової спільноти навколо України та посилення санкцій проти Росії не мають бути знівельовані. Зберегти Україну – має бути нашою основною та єдиною ціллю допоки останній клаптик нашої землі не буде звільнений від окупанта. Протидіяти ворогу маємо на всіх фронтах, як зовнішніх, так і внутрішніх. Оце і має бути основною політикою на наступні роки», – акцентує Степан Барна.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares