Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, у якого діагностували COVID-19, перебуває у лікарні

Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, у якого діагностували COVID-19, перебуває у лікарні

Про це він розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

– Хочу подякувати усім за підтримку. За ваші дзвінки, повідомлення, коментарі. Наразі перебуваю на стаціонарному лікуванні. Медики діагностували пневмонію. Отримую необхідну допомогу, але паралельно продовжую працювати, -йдеться у дописі Володимира Труша.

☝️Хочу наголосити, що Тернопільська область не залишилася без нагляду. Навіть попри те, що деякі мої заступники теж захворіли на коронавірус і перебувають в лікарні.

Я здійснюю керівництво областю дистанційно. Щойно провів скайп-нараду з керівниками райдержадміністрацій та головними лікарями районних лікарень.
Пріоритетними напрямками залишаються запобігання поширенню коронавірусу, надання допомоги хворим, забезпечення лікарень ліжкомісцями для хворих на COVID-19.

Сьогодні ми прийняли рішення збільшувати кількість ПЛР-тестів у районах. Щодня до обласного лабораторного центру повинна надходити максимальна кількість зразків від усіх контактних осіб та людей з коронавірусною симптоматикою. Бо я, як ніхто, знаю, що цей вірус може не проявлятися фізично, пневмонії ви можете й не відчути, а в той час ваше здоров’я і життя вже може бути під загрозою.

Так, я не присутній на роботі фізично, але я продовжую координувати процеси.
‼️ Ситуація з захворюванням на COVID-19 залишається складною. За минулу добу маємо 154 нових випадки. Загалом в області підтверджено 4916 випадків COVID-19. 385 осіб перебувають в лікарнях. З них 14 під кисневою маскою, 85 на кисневому концентраторі і одна особа під апаратом ШВЛ.
Особи, які під кисневим концентратом та на ШВЛ, знаходяться у важкому стані.

Додатково готуємо шість лікарень, де зможуть надавати допомогу хворим на коронавірус. Це медустанови у Зборівському, Підгаєцькому, Теребовлянському, Борщівському та Тернопільському районах.

🔍Щодо роботи ОДА. Адміністрація продовжує працювати у звичному режимі. Відповідно до протоколу, працівники структури пройшли ПЛР-тестування. Це 40 осіб, які безпосередньо контактували зі мною продовж останніх днів. Приміщення облдержадміністрації продезінфікували.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

1 коментар

  1. zzz

    Вважаю за доцільне оприлюднити в якій саме лікарні перебуває на лікуванні вказана посадова особа ТОДА та що це за протокол згідно якого, працівники структури пройшли ПЛР-тестування (напевно, ще й безкоштовно )та приміщення установи продезинфікували.

    Прості люди, які перебувають у аналогічних ситуаціях знали б, що вимагати…

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares