Хто займається прочисткою каналізації?

У всіх багатоповерхових будинках досить часто виникає проблема засмічення каналізації. Ця побутова неприємність зазвичай трапляється в найбільш неочікуваний момент. Але найгірше те, що засмічення на одній ділянці може принести незручності жителям багатьох квартир. Для того щоб таких ситуацій було якомога менше бажано робити чистку каналізаційних труб з ціллю профілактики і користуватися каналізацією правильно.

Хто виконує чистку каналізаційних труб?

Якщо з легким ступенем засмічення можна спробувати впоратись самостійно, то для ліквідації більш складних засмічень доведеться викликати аварійно-сервісну компанію. Замовити виклик аварійно-сервісної бригади можна тут krot-servis.com.ua. Майстри компанії допоможуть вам швидко ліквідувати будь-які види засмічень стічної системи. Завдяки наявності необхідного обладнання, бригада оперативно виконає чистку вашої каналізації за доступними цінами. На сайті компанії ви можете ознайомитись з переліком послуг і замовити виклик бригади. При оформленні замовлення онлайн ви отримуєте знижку на послугу чистки каналізації.

Прочистка каналізації: коли вона необхідна?

Якщо помітні перші ознаки засмічення каналізаційних труб, такі як неприємний запах і погана здатність пропускати воду – їх потрібно терміново прочистити. Причини засмічення труб можуть бути різними: від неправильного монтажу каналізації і до потрапляння у неї великих сторонніх предметів. Але навіть якщо каналізаційна система змонтована правильно, прочистка все одно необхідна. Завдяки властивостям води каналізаційні труби можуть засмічуватись через утворення шару солей на стінках, який з часом потовщується.

Способи прочищення каналізації

Найбільш розповсюдженим методом чистки каналізаційних труб є гідродинамічний спосіб. У цьому випадку труби прочищають водою, яка подається під великим напором. Таким чином, за допомогою гідродинамічної установки можна швидко і ефективно усунути різні види м’яких побутових забруднень. З іншими більш твердими засміченнями можна впоратися застосовуючи механічний спосіб очистки. Для цього використовують спеціальний агрегат, який обертаючись руйнує засмічення будь-якої твердості. Разом з цим до труби надходить незначна кількість води, яка робить процес чистки більш швидким і ефективним.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *