Хто на Тернопільщині масово вирубує дерева?

Хто на Тернопільщині масово вирубує дерева?

Черговий факт незаконної рубки дерев зафіксований в лісових насадженнях Чортківського району.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції в Тернопільській області.

Порушення виявлено під час проведення планової перевірки Білобожницької громади.

Зокрема, у лісовому урочищі біля с. Буданів інспекторами ДЕІ у Тернопільській області спільно з працівниками Південно-західне міжрегіональне управління ЛМГ, встановлений факт рубки 32 дерев.

​Згідно з інформацією Білобожницької сільської ради, дерева у лісовому урочищі зрізані невстановленими особами. Для оформлення дозвільних документів до сільської ради ніхто не звертався.

Вимогами частини другої статті 107 Лісового кодексу України чітко зазначено, що шкода, заподіяна лісу, не наданому в користування, у разі невстановлення осіб, винних у заподіянні шкоди, відшкодовується органом місцевого самоврядування, у межах території якого знаходиться ліс, якому була заподіяна шкода.

Відтак, Білобожницькій сільській раді направлено претензію для добровільного відшкодування збитків, завданих лісовому фонду на загальну суму 373 044 грн.

Також у екологічній інспекції нагадують, що відповідно до вимог статті 33 Лісового кодексу України, до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить, зокрема, забезпечення охорони, захисту, дотримання правил і норм використання лісових ресурсів у межах лісів комунальної власності.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *