Коли тернополяни отримають гарячу воду?

Коли тернополяни отримають гарячу воду?

У Тернополі, як і у багатьох інших містах України, спостерігається проблема гарячого водопостачання. Однією з причин відсутності гарячої води у нашому місті є заборгованість населення перед комунальним підприємством «Тернопільміськтеплокомуненерго» за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання на суму понад 34 млн грн, через що КП не може розрахуватися із НАК «Нафтогаз України» за спожитий газ і отримати від національного оператора нові ліміти на газ.

Також іншою причиною є позиція НАК «Нафтогазу України» та інших газооператорів, які вимагають від комунального підприємства оплату за газ на рівні тарифу комерційних підприємств, що удвічі вищий, аніж вартість газу, закладеної у тарифах.

Попри складну ситуацію, комунальні служби Тернополя працюють над вирішення проблеми.

У таких складних умовах опинилися практично усі міста України. Тому Тернопільська міська рада ініціювала проведення у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва, під керівництвом заступника міністра, найближчими днями обговорення з приводу відсутності у міст лімітів на природній газ для підігріву та подачі населенню гарячої води. Під час зустрічі представники НАК «Нафтогазу» разом з представниками комунальних структур з усієї України шукатимуть шляхи вирішення цього питання.

А вже 15 вересня підготовку до опалювального сезону та питання відсутності гарячої води обговорюватиметься на селекторній нараді керівниками українських міст та областей під керівництвом прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Комунальники працюють над вирішенням проблеми відсутності гарячої води та одночасно просять населення розраховуватися за надані послуги.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *