Колишній воїн з Гусятинщини працює грохотником (ФОТО)

Колишній воїн з Гусятинщини працює грохотником (ФОТО)

Повернувшись з війни в мирне життя, житель Гусятинщини на Тернопільщині Володимир Бугас, за спрямуванням Гусятинської райфілії Тернопільського обласного центру зайнятості, сьогодні успішно працює у СТзОВ “Сидорівський “Бровар”, – у своїй країні поряд зі своєю сім’єю…

Після проходження служби в Збройних Силах України та участі в бойових діях у зоні АТО, чоловік повернувся у рідне село. Як і більшість колишніх воїнів, зіткнувся з проблемою працевлаштування, відтак звернувся до служби зайнятості за допомогою.

З метою сприяння адаптації демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО до умов сучасного ринку праці, у службі зайнятості є широкий спектр соціальних послуг, добір вакансій ведеться індивідуально, з урахуванням можливостей, інтересів та професійного досвіду кожної особи. Тож фахівець служби допомогла чоловікові скласти резюме, ознайомила з відповідними актуальними вакансіями.

У цей час СТзОВ “Сидорівський “Бровар” мав потребу в працівниках, зокрема потрібен був грохотник. Хоч робота сезонна, Володимиру вона підійшла.

Так, ось уже другий сезон колишній воїн має мирну роботу на рідній землі.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares