Команда «ASTRA» Шумського ліцею – у фіналі проекту «Відкривай Україну» (ФОТО)

Команда «ASTRA» Шумського ліцею – у фіналі проекту «Відкривай Україну» (ФОТО)

«Недостатньо тільки отримати знання – їх треба застосувати. Недостатньо тільки бажати – треба діяти» – це вкотре доводить команда «ASTRA» Шумського ліцею, що на Тернопільщині, яка змагалася у м. Київ за місце у фіналі Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну». Проект реалізований Благодійною організацією «БФ ФСІ «З країни в Україну» (голова правління Денис Блощинський).

«Відкривай Україну» – найбільший за часів незалежності командний освітній гейміфікований проект для підлітків 7-11 класів. Фінал відбувся 17 жовтня у Палаці Спорту, який завершився масштабним концертом «Ідентифікація 2.0».

26 команд школярів з усієї України презентували свої проекти, націлені на покращення життя шкільного та міського рівнів. ‌Ліцеїсти протягом трьох днів працювали над проектом, який міг би змінити місто на краще. Консультували їх у цьому ігротехніки-професіонали.

Команда ліцеїстів є активним учасником багатьох проектів, зокрема напередодні фіналу «ASTRA» за сприяння Шумської міської ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту реалізували міні проект: встановили у центрі Шумська карту із вказаними вулицями міста та його основними пам’ятками. Про це повідомляє сайт міської ради.






Loading...



Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares