Козацькі нагороди для заслуженого художника України тернополянина Євгена Удіна

Козацькі нагороди для заслуженого художника України тернополянина Євгена Удіна

Тернопільська земля багата на талановитих людей, майстрів пензля і пера, які у своїх роботах увіковічнюють  народні звичаї, відроджують українське, своїми творами формують у дітей козацький дух, патріотичні почуття та любов до рідної землі.

0107

Яскравим представником творчої еліти не лише Тернопілля, але й усієї України є заслужений художник України, графік Євген Тимофійович Удін, щирий патріот рідного краю.

Дуже близькою для митця є тема козацтва. Саме Євген Удін  ілюстрував повноколірне подарункове видання “Збараж – 800”, присвячене історії міста і його пам’яток. Митець – автор ювілейної медалі, почесних грамот, запрошень, святкових програм до ювілею міста. У виставковому залі Збаразького замку неодноразово демонструвалися його роботи.

Євген Удін є співзасновником художньо-мистецьких дитячих пленерів у Тернополі та області, які проводяться з метою залучення учнівської і студентської молоді до активного творчого життя. ІV художньо-мистецький пленер «Палітра збаразьких легенд» проходив у  замках Вишнівця та Збаража і був присвячений року козацької слави на Тернопільщині.

Вагомий внесок Євгена Удіна у розбудову мистецтва Тернопілля, розвиток козацьких традицій було представлено на великій раді Козацької старшини у Києві. Художника нагородили відзнакою Українського реєстрового козацтва – орденом «Бронзовий козацький хрест  ІІІ ступеня», а також Почесною грамотою.

Тернопільський обласний отаман Українського реєстрового козацтва Вячеслав Кізілов подякував художнику за його невтомну працю, за те, що він любить Бога, любить життя і показує цю любов на своїх картинах впродовж усього життя.

А зовсім нещодавно Євген Тимофійович Удін став ще й козаком Українського реєстрового козацтва.

Галина ФЕДУН, головна берегиня Тернопільського ВГО УРК.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *