Креативні ідеї для друку наклейок

Креативні ідеї для друку наклейок

Для швидкого просування вашого бренду і продукції слід замовити друк наклейок на папері або ПВХ-плівці. Поліграфічні вироби широко застосовують для зовнішньої реклами на сувенірних предметах, вітринах супермаркетів і торгових центрах, автомобілях, міському транспорті. Аксесуари характеризуються стійкістю до вологи, красивим дизайном, доступною вартістю, чималим різноманіттям габаритів, точною передачею кольору зображення.

З їх допомогою підприємці і власники організацій привертають увагу потенційних покупців. Завдяки наклейкам здійснюється маркування продукції, також значно підвищується їх впізнаваність.

Популярні типи поліграфічних виробів

Сучасна рекламна продукція виготовляється із спеціального паперу або різноманітної вінілової плівки. Для підвищення терміну служби товарів на паперовій основі при їх виробництві використовується ламінування, що дозволяє захистити їх зовнішніх впливів.

Особливою популярністю у бізнесменів користується друк наклейок наступних видів:

  • Стікери невеликих розмірів. Вироби виконані з візерунками для розміщення на будь-якій поверхні. Добре підходять для декорування різних приміщень.
  • Трафарет. Аксесуари з великою кількістю вирізів для створення красивих візерунків і зображень.
  • Автомобільні. Застосовуються для реклами та приховування дефектів.
  • Гарантійні пломби. Підходять для захисту продукції від несанкціонованого розкриття.
  • Сяючі. Відрізняються оригінальним дизайном і помітні навіть у темряві.
  • Вироби-органайзери. Незамінні для офісного персоналу і для тих, хто постійно записує різну інформацію.

Рекламні аксесуари – кращий варіант брендування

Сучасні аксесуари будь-яких розмірів здатні поліпшити вашу маркетингову або рекламну кампанію. Застосування якісних матеріалів і інноваційної технології цифрового офсету дозволяє зробити випущені товари яскравими, довговічними і практичними.

Компанія Univest Advertising Production надає можливість оптовим і роздрібним клієнтам замовити високоякісний друк наклейок по лояльній вартості. Досвідчені фахівці фірми зроблять вироби, як на папері, так і на різних видах вінілової плівки за короткий проміжок часу. Застосування високотехнологічної офсетної машини HP Indigo дає можливість отримати контрастну картинку і соковиті колірні відтінки.

Замовте друк наклейок і поліпшіть впізнаваність власного бренду.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares