LEGO Education – набори для креативного навчання

Сьогодні Нова українська школа покликана сприяти полегшеним та комфортним умовам для навчання. Для цього є безліч засобів, які перетворюють уроки у цікаві ігри. Коли йдеться про «LEGO», усі уявляють іграшку, але насправді це багатофункціональна річ. Творчий учитель зможе подати навчальний матеріал, який відмічається високою ефективністю. Сучасні учні не можуть розмежовувати навчання та дозвілля. Виконання завдань не повинне мати асоціації із нудною та важкою працею. Діти є новим поколінням, яке зможе відшукувати гармонію між роботою, саморозвитком, тяжінням до нового та розваг. Тому педагоги мають використовувати інновації та розробляти нові методи надання інформації, які врахують потреби школярів. Існує безліч способів, які допоможуть поєднати «ЛЕГО» з різними навчальними дисциплінами і розробити урок у вигляді stem лабораторія.

Діти мають предметно-дієве мислення, тому їм більш цікаво конструювати щось нове, працювати в заданому темпі, самостійно розв’язувати задачі та насолоджуватися кінцевим результатом власної роботи. Це відкриває можливості, щоб досягти добрих результатів. Використовуючи «ЛЕГО», учні зможуть:
– розвивати оперативну пам’ять;
– генерувати ідеї й уміння використовувати інформацію;
– покращити командну роботу;
– активно спілкуватися й висловлювати думку;
– розширити знання про довкільне середовище;
– створити сприятливу атмосферу змагань;
– усвідомити важливість доведення справи до кінця.
Набори LEGO Education – не тільки конструктор, а чудовий матеріал, який подарує дітям унікальну можливість вдосконалюватися. Завдяки їм можна втілити найсміливіші рішення. Кожна маленька особистість буде розвивати моторику, стимулювати уяву, вчитися працювати на досягнення кінцевого результату. Учитель запропонує тему заняття, а учні розроблять проекти та покращать свої практичні вміння.

Такі набори допоможуть не тільки у шкільній практиці, а й зможуть розвити важливі людські та професійні навички: діти зможуть брати на себе відповідальність, усвідомлювати важливість командної роботи, стати цілеспрямованими й зосередженими. Такі навчальні процеси гарантують, що учням буде весело та приємно навчатися.

Придбати будь-який набір LEGO Education можливо на освітній платформі «Фактор Розвитку». Зробити це легко та доступно, просто зайшовши на сайт та обравши потрібний комплект. І вже через декілька днів вам доставлять відмінного та незамінного помічника для повноцінного розвитку вихованців.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares