Легальні доходи тернополян принесли додаткові надходження бюджетам

Легальні доходи тернополян принесли додаткові надходження бюджетам

Оподаткування легальних доходів жителів Тернопілля посприяло надходженню до місцевих бюджетів краю 2 млрд 535,2 млн податку на доходи фізичних осіб упродовж січня-жовтня 2020 року. Це перевищило очікування на 6,8 відсотка або плюс 162,3 млн грн додатково. Приріст цього платежу до аналогічного періоду минулого року склав 7,4 відсотка або на 175,1 млн грн більше.

До державного бюджету надійшло 859,7 млн грн податку, що на 6,8 відсотка більше, ніж очікувалося. Тобто додаткові надходження склали 54,7 млн гривень.

«Загалом, упродовж десяти місяців цього року наші краяни перерахували до бюджетів 3 млрд 394,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 233,6 млн грн більше, ніж минулоріч. Відрадно, що, незважаючи на складні економічні умови через коронакризу, спостерігаємо позитивну динаміку сплати цього платежу. Адже фактичні надходження перевищили очікувані на 6,8 відсотка, а це 217 млн грн додатково», – констатував начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Іван Пунько.

Він зазначив, що податок на доходи фізичних осіб – платіж, який є основою місцевих бюджетів у розмірі 70-75 відсотків. Завдяки його належній сплаті територіальні громади отримують  кошти на покращення інфраструктури, реалізацію соціально-культурних програм місцевого рівня. «Вважаю, офіційна зайнятість, належні заробітні плати, легалізація підприємницьких ініціатив сприятимуть додатковим надходженням до місцевих бюджетів, тому керівники територіальних громад повинні бути максимально зацікавлені у соціальному захисті громадян».

Відділ пресслужби Головного управління ДПС у Тернопільській області.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *