Магія своїми руками: тернополянка творить справжні дива з паперу

Спеціальність у Надії Сіправської престижна й цікава – за освітою вона менеджер. Але Наді, як вона зізнається, професія ця зовсім не до душі. 

tbPx2nH_AyE

Тому тепер тернополянка перетворює звичайні аркуші паперу  на витончені шедеври. Хобі стало справою її життя, а почалося все з однієї листівки, зробленої власноруч.

ZsM7SJXM7RA

Скрапбукінг – популярне нині хобі. Це мистецтво створення листівок, фотографій, альбомів та інших ексклюзивних пам’ятних дрібничок. При оформленні в хід ідуть усі підручні матеріали: газетні вирізки, ґудзики, стрічки, штучні квіти, нитки, намистини, роздруковані на принтері картинки, барвисті клаптики тканини.

xK_4LjrrBtw

“Паперовим” мистецтвом Надія захопилася ще шість років тому.   Замість того, щоб купувати чоловікові стандартну листівку в магазині, вирішила власноруч створити подарунок. Надія розповідає, що у ті роки скрапбукінг ще не був такий популярний, як зараз. Важко було знайти потрібні матеріали, та й інформації було мало. Саме тому доводилося самій комбінувати із стилями і техніками.

-PzVW_Pwsic

Нині тернополянка виготовляє з паперу різноманітні диковинки – альбоми, блокноти, рамки для фотографій. Її роботи ніжні, вона завжди використовує багато квітів, які виготовляє власноруч, вимішуючи фарби,  і тим  самим створює свій власний, особливий стиль. Своїм вмінням Надія охоче ділиться на різноманітних майстер-класах, де навчає виготовляти блокноти, квіти, панно та альбоми.

KRkxvZkVjdk

За словами Надії, хенд-мейд – це чудова можливість зайнятися творчістю замість рутинної праці й при цьому заробити. Серед переваг – вільний графік, адже ви самі собі бос. Захочете – прокинетесь з першими променями сонця і творитимете аж до пізньої ночі. А захочете – можете зробити декілька днів відпустки.

IIMiSVoKVD8

–  Я люблю ранки, адже вони завжди наповнені позитивом та радістю, і завдяки цьому з позитивом і радістю проходить мій день, – ділиться секретами планування свого графіку майстриня. – Кожен може спробувати кинути собі виклик та прокинутись декілька разів о 5 або 6 ранку разом зі сходом сонця. Робіть вранці щось приємне, що вам подобається. У мене найбільше натхнення на творчу роботу. Тому більшість виробів зазвичай створюю в першій половині дня.

H-1vwX_lnwc

Для успішної роботи, каже майстриня, важливо заручитися підтримкою друзів та близьких. Надія найбільше натхнення отримує від сім’ї. А найкращий помічник – її чоловік, який майструє для неї необхідні інструменти.

DJgderpCpDc

Сьогодні тернополянка втілює в життя нові задуми, а ще мріє про свою студію або ж магазин. Адже цікава робота приносить не менше задоволення, ніж хороший відпочинок.

2uvTeCfZatM

0t_yeqwPOhU

Анастасія МАРХОЦЬКА, студентка ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *