Медики швидкої допомоги Тернопільщини констатують: Covid знову набирає обертів

Медики швидкої допомоги Тернопільщини констатують: Covid знову набирає обертів

За 7 вересня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили 299 викликів до пацієнтів, здійснили 110 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено  118 викликів, госпіталізовано 40 пацієнтів.

У службі швидкої допомоги Тернопільщини за вчорашній день зафіксовано 26 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 23 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід за 7 вересня у службу швидкої допомоги звернулися ще 33 пацієнти, 25 – госпіталізовано.

7 вересня ознаменувалося великою кількістю викликів до хворих з підозрою на ковід.

Окрім того, об 11.23 бригада швидкої виїжджала на вул. Злуки, де надавала допомогу 25-річному пацієнтові. Чоловіка на пішохідному переході збило авто. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями суглобів потерпілого шпиталізовано в університетську лікарню.

О 21.58 бригада швидкої виїжджала на вул. Польового, де надавала допомогу 47-річному пацієнтові, якого побив родич. Із поверхневою різаною раною в ділянці носа потерпілого залишено на місці події, бо від госпіталізації він відмовився.

Також бригада швидкої виїжджала у Смиківці Тернопільського району, де уже не змогла надати допомогу 71-річному пацієнтові. Зі слів дружини, чоловікові раптово стало погано: він відчув сильні болі в ділянці серця, посинів і впав на підлогу… Смерть настала миттєво. Медики змушені були констатувати біологічну смерть, яка настала до приїзду бригади швидкої допомоги.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares