Медики швидкої допомоги Тернопільщини отримують багато викликів до пацієнтів із хронічними захворюваннями

Медики швидкої допомоги Тернопільщини отримують багато викликів до пацієнтів із хронічними захворюваннями

За 17 вересня медики швидкої допомоги Тернопільщини обслужилів 260 виклики до пацієнтів, здійснили 89 госпіталізацій. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за 17 вересня зафіксовано 17 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 13 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 17 вересня у службу швидкої допомоги звернулося ще 20 пацієнтів, 15 госпіталізовано.

Переважна більшість викликів 17 вересня була до пацієнтів із підвищеною температурою тіла та поганим самопочуттям, а також алергічними реакціями та харчовими отруєннями. Традиційно багато викликів у швидкої зафіксовано до пацієнтів із хронічними захворюваннями, яких турбували перепади тиску, болі у серці, за грудиною, аритмії, тахікардії, задишка та інше. Вистачало й пацієнтів, постраждалих у ДТП.

Так, 17 вересня о 9.33 тернопільська бригада швидкої виїжджала на вул. С. Бандери, де надавала допомогу 31-річному мотоциклістові,потерпілому у ДТП. Чоловік травмувався внаслідок зіткнення двох мотоциклів. Із закритою травмою правого гомілково-ступневого суглоба потерпілого шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги. Інший горе-мотоцикліст відбувся забоями та саднами.

17 вересня о 8.08 ще одна бригада швидкої виїжджала у с. Великі Гаї, знову  на місце ДТП, де надавала допомогу 67-річному пацієнтові. За словами свідків, чоловікові дуже не пощастило: він переходив дорогу в момент зіткнення двох автівок. Від сильного удару постраждалого відкинуло на узбіччя. Із важкими травмами – закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, переломом кісток основи черепа, у стані коми – пацієнта, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares