Медики «швидкої» констатують: Covid-19 на Тернопільщині наступає

Медики «швидкої» констатують: Covid-19 на Тернопільщині наступає

За 3 вересня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили 270 викликів до пацієнтів, здійснили 93 госпіталізації; з них по Тернополю обслужено  116 викликів, госпіталізовано 36 пацієнтів. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за вчорашній день зафіксовано 21 виклик до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 20 «ковідних» пацієнтів. Із підозрою на ковід за 3 вересня у службу швидкої допомоги звернулися ще 24 пацієнти, 20 – госпіталізовано.

3 вересня для медиків швидкої уже традиційно відзначилося ДТП. Так, о 15.40 бригада швидкої виїжджала у с. Новосілку Бучацького району, де надавала допомогу 17-річному мопедистові. Не впоравшись із керуванням на мокрій дорозі, хлопець впав з мопеда і травмувався. Із закритою черепно-мозковою травмою, забоєм грудної клітки та колінних суглобів потерпілого шпиталізували у Бучацьку райлікарню.

Ніч 4 вересня для медиків швидкої теж не була спокійною. Об 00.28 бригада швидкої виїжджала на вул. Лесі Українки в Тернополі, де надавала допомогу 19-річній пацієнтці, яку побив її 28-річний чоловік. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та підбитим оком  потерпілу шпиталізовано в університетську лікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares