Медики Тернопільщини отримали 62 автомобілі «Renault Duster» (ФОТО)

Медики Тернопільщини отримали 62 автомобілі «Renault Duster» (ФОТО)

Для покращення доступності надання медичної допомоги та наближення лікарської допомоги сільським жителям для лікарів області проводиться закупівля автомобілів. Близько 70 таких машин вже роз’їхались по районах.

10 січня передали ключі від ще 62 автівок для Бережанського, Збаразького, Зборівського, Козівського, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів.

Голова облдержадміністрації Ігор Сопель відзначив, що ці машини допоможуть медикам врятувати не одне людське життя й стануть їхніми надійними помічниками.

«Запевняю, що влада області й надалі працюватиме над створенням належних умов для роботи лікарів та лікування пацієнтів, незалежно від того – живуть вони у великому місті, чи у маленькому віддаленому селі. Бо всі наші громадяни мають право на отримання якісних медичних послуг», – наголосив очільник краю.

Для амбулаторій області закуплено 155 автомобілів «Renault Duster» на суму 68 мільйонів гривень. Вони забезпечать можливість доїзду медиків до найвіддаленіших сіл та містечок Тернопільщини.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares