Меморіальну дошку та стелу пам’яті загиблим Героям-випускникам відкрили на території «Тернопільського центру професійно-технічної освіти»

Меморіальну дошку та стелу пам’яті загиблим Героям-випускникам відкрили на території «Тернопільського центру професійно-технічної освіти»

23 травня, в День Героїв, на території «Тернопільського центру професійно-технічної освіти» відкрили меморіальну дошку та стелу пам’яті дев’ятьом випускникам, які загинули в російсько-українській війні.

Відкрили та освятили меморіальну таблицю та стелу пам’яті спільно міський голова Сергій Надал з духовенством, викладачами, студентами училища, побратимами, родичами та друзями захисників.

«Дуже символічно, що саме у День Героїв ми відкриваємо пам’ятну стелу та меморіальну дошку на честь захисників, які віддали свої життя за незалежність України, – звернувся до присутніх міський голова Сергій Надал. – Хочу подякувати батькам, сім’ям та керівництву училища за те, що виховали справжніх патріотів своєї країни. Хлопці загинули, але пам’ять про них назавжди залишиться у наших серцях, в історії нашого міста та країни. На їх прикладі будуть виховуватися сьогоднішні учні і прийдешні покоління. Вічна пам’ять всім загиблим Героям та миру нам всім після перемоги над московським злом».

Меморіальну таблицю встановили тернопільському захиснику, учаснику російсько-української війни від 2014 року Теребію Андрію Богдановичу, випускнику «Тернопільського центру професійно-технічної освіти», який загинув 4 квітня 2022 року в боях за місто Рубіжне Луганської області. Військовому посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин Тернополя» за вагомий особистий внесок у становлення української державності та особисту мужність і героїзм у виявленні у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Також, на території «Тернопільського центру професійно-технічної освіти» відкрили стелу пам’яті усім випускникам училища, які загинули у російсько-українській війні, а саме:

Олегу Бахмачу (с. Настасів);

Березію Назарію (с. Великі Бірки);

Данилківу Євгену (с. Біла);

Івасю Михайлу (м. Тернопіль, «Почесний громадянин міста Тернополя» (09.06.2023, посмертно);

Крушельницькому Миколі (с. Нова Могильниця)

Курей Олександру (с. Голотки);

Мурмілю Миколі (с. Настасів);

Темірханову Василю (с. Настасів);

Теребію Андрію (м. Тернопіль).

Нехай пам’ятні знаки стануть не лише символом скорботи, але й вічним свідченням відваги та самопожертви наших Героїв для майбутніх поколінь. Вони нагадуватимуть про високу ціну, яку наші Герої заплатили за мирне майбутнє України.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *