Металевий стелаж в офіс – просте та функціональне рішення

Металевий стелаж в офіс – просте та функціональне рішення

Проблемою всіх офісів є постійна нестача вільного місця. Величезна кількість паперів та документів, незважаючи на комп’ютеризацію робочого процесу, все ж присутня і часто створює незручності. Поличний стелаж в офіс – хороший функціональний варіант для розвантаження робочих столів та економії робочого простору.

Особливості металевих стелажів для офісу

Сталевий каркас та горизонтальні елементи – основа, з якої складається металевий стелаж для офісів чи архівів. Така конструкція максимально зручна в експлуатації та надійна.

Серед особливостей офісних металевих стелажів можна виділити:

  • можливість виготовлення конструкції під індивідуальні потреби персоналу та параметри приміщення;
  • надійність та довговічність;
  • вогнетривкий матеріал забезпечує пожарну безпеку;
  • високий рівень вантажопідйомності;
  • можливість використовувати конструкцію як своєрідну перегородку, яка розділяє одне приміщення на декілька робочих зон;
  • універсальність використання (стриманий дизайн ідеально підійде під інтер’єр кожного приміщення, багатофункціональність дозволяє використовувати їх  будь-яких умовах та в будь-яких цілях).

При виборі металевих стелажів для офісу чи архіву важливо звернути увагу на їх якість та надійність.

Якість та надійність – головні критерії

На перший погляд здається, ніби офісні меблі не отримують великих навантажень. Це далеко не так, при виготовлені металевих конструкцій для офісів та архівів розраховується максимальна вантажопідйомність однієї полиці до 120 кг. Це дуже важливо, адже папки та архівні документи, які будуть зберігатись на них, можуть важити більше 100 кг.

В магазині «ТАргетГрупп» металеві поличні стелажі представлені в великому асортименті. Є можливість купити уже готову конструкцію, або ж замовити виготовлення під конкретні розміри приміщення та з урахуванням особливостей діяльності офісу. Замовлення виконується швидко та якісно, менеджери підтримуються зв’язок з клієнтом, здійснюють супровід замовлення від моменту оформлення заявки до отримання виробів клієнтами.

Стелажі вирізняються стриманим дизайном, підійдуть під будь-який інтер’єр кабінету, вони не будуть кидатись в очі відвідувачам з першого погляду, і це дуже зручно, зважаючи на те, що в шаленому ритмі офісного життя буває достатньо трудно підтримувати ідеальний порядок на полицях з документами.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares