Місто Шумськ, що на Тернопільщині, та польський Отвоцьк – співпрацюватимуть (ФОТО)

У Шумській ОТГ на Тернопільщині з дружнім візитом перебувають члени польської делегації, до складу якої ввійшли представники влади міста Отвоцьк, керівники закладів освіти, культурні діячі, члени Асоціації Клубу творчого мислення, журналісти, молодь.

9 травня відбулася зустріч гостей з колегами громади, в ході якої було обговорено питання розвитку добросусідських зв’язків, партнерських стосунків між жителями міст Шумськ та Отвоцьк, особливо молоді.

У теплій, невимушеній обстановці пройшли дебати щодо шляхів покращення економіки та туризму регіону, просування комерційних та бізнесових заходів. Цікавими з цього приводу були пропозиції учениці Шумського ліцею Марії Янчишиної.

У результаті зустрічі, головою Шумської міської ради Володимиром Плетюком та представником президента м. Отвоцьк А. Кшижановскі підписано Угоду про співпрацю у сферах: економіка, транспорт, комунальне господарство; місцеве самоврядування; охорона природного середовища; культура та освіта; співпраця молоді. Про це повідомляє сайт Шумської міськради.

Гості міста та працівники Шумської міської ради вшанували пам’ять заглиблих під час Революцію гідності, поклавши квіти до пам’ятника Героям небесної сотні.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares