На першості світу з літнього біатлону відзначились і тернополяни

У Нове Мєсто (Чехія) завершився чемпіонат світу з літнього біатлону. Заключний старт змагань – чоловіча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами – поповнив скарбничку збірної України бронзовою медаллю.

Володарем “бронзи” став Артем Прима. Біатлоніст з Чернігова, який стартував після спринту сьомим, у суперечці за місце на п’єдесталі випередив на 6 секунд австрійця Патрика Якоба. Там же змагалися і юніори. У гонці переслідування українець Богдан Цимбал завоював «срібло».

У спринтерській гонці жінок найкращий результат показала Олена Підгрушна. Вона з одним промахом і непоганою швидкістю на трасі прийшла на фініш п’ятою, відставши від лідера на 33 секунди. Також непоганий – сьомий – результат показала ще одна тернополянка – Анастасія Меркушина, яка готується до змагань за індивідуальною програмою. Ще одна представниця Тернопільщина – Марія Кручова, допустивши три промахи, завершила гонку на 36-й позиції.

Також в десятку кращих попали ще дві українські спортсменки. Так, Віта Семеренко фінішувала на восьмому місці, а Юлія Журавок – на десятому.