На семінар – у замок: вчителі історії з Лановеччини організували продуктивну мандрівку найвідомішими замками Львівщини (ФОТО)

Подорожі – це чудовий спосіб для людей отримати новий досвід і знання. Вчителі історії Лановеччини вирушили у мандрівку Золочівським, Підгорецьким та Олеським замками. Під час поїздки педагоги вдосконалювали свої вміння, проводили цікаві заняття і ділилися досвідом.

Виїзний семінар розпочався зі Золочівського замку. Тут вчителі налаштувалися на продуктивну мандрівку  і провели “презентаційний меседж” за участю Хлої Александер – волонтерки Корпусу Миру. У призамковій кав’ярні пригадали автентичні традиції та налаштуватися на гармонійну та плідну співпрацю в рамках роботи семінару. Модераторами заходу були вчитель методист КУ “Лановецький методкабінет” та вчитель-методист Борсуківської ОТГ вчитель історії Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Я. П. Горошка Лілія Волянюк та вчитель-методист Лановецької ОТГ, вчитель історії Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Коваля Оксана Демчук.

Під час семінару вчителі сприймали усну історію як джерело й інструмент історично-краєзнавчого дослідження. Вивчали архітектуру, історію та багату культурну спадщину рідного краю. Під час екскурсій вчителі здобували практичні навички, а після екскурсій біля старовинних мурів замків, працювали в ротаційних трійках зі «Щоденником подорожі», де  ґрунтовно аналізували й обговорювали набутий матеріал з метою осмислення, засвоєння, закріплення, з метою передачі своїм вихованцям. Підсумовуючи подорож, педагоги зазначили, що майстерність вчителя – працювати так, щоб  і учням, і вчителеві було цікаво на уроці, свідомо пройматися і надихатися силами та досвідом минулого, старовиною, але жити  сучасністю та йти в ногу з часом.

Лілія Волянюк.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares