На сесії Тернопільської облради люди протестують проти розміщення евакуйованих з Китаю (ФОТО)

На сесії Тернопільської облради люди протестують проти розміщення евакуйованих з Китаю (ФОТО)

У Тернополі розпочалася сесія облради, присвячена ймовірному ввезенню в регіон евакуйованих із Китаю українців та іноземців.

У залі зібралося кілька сотень людей з Тернополя і Микулинецької об’єднаної територіальної громади. Люди категорично проти, щоб санаторій, який розташований на території громади, став місцем для тривалого карантину евакуйованих через коронавірус.

На сесію прийшли 34 депутати.

Розглядатимуть одне питання: «Про напружену ситуацію, що складається в Тернопільській області через інформацію, яка набула поширення 17 лютого 2020 року, стосовно намірів Уряду України розмістити на території Тернопільської області в селі Конопківка Теребовлянського району в санаторії «Медобори» близько 100 осіб, евакуйованих із Китаю».

Наразі триває обговорення ситуації, яка склалася в області. Слово нададуть і депутатам, і представникам громади.

Як повідомляв «Наш ДЕНЬ», у понеділок ввечері з’явилася інформація, що евакуйованих українців та іноземців з китайського міста Ухань, яке є епіцентром поширення смертельного коронавірусу, на обсерваційні заходи поселять на Тернопільщині. Йдеться про санаторій «Медобори», що в Микулинецькій громаді.

Інформація викликала деяку паніку серед населення. Люди висловилися проти розміщення евакуйованих. Вони переконані, що санаторій не має необхідних умов для перебування хворих карантинного типу. Більше того, Тернопільщина  єдина область, де немає обласної інфекційної лікарні.

Наразі в МОЗ не підтвердили інформацію щодо санаторію «Медобори». Тим часом місцеві жителі, які за багато років відучилися довіряти посадовцям, ледь не будують Велику китайську стіну, аби вберегти свою громаду від небезпеки. Люди облаштували блокпости на під’їзних шляхах до санаторію – привезли щебінь, шини, копають рови. Планують чергувати на дорозі цілодобово.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares