На скільки в Україні збільшиться пенсія з травня

На скільки в Україні збільшиться пенсія з травня

Індексація пенсій для українців відбудеться 1 травня 2020 року, а коефіцієнт перерахунку пенсій складе 1,11. Про це йдеться в урядовій постанові №251 від 1 квітня 2020 року, опублікованій на офіційному сайті Кабміну.

Згідно з цією постановою, пенсія повинна збільшитися, як мінімум на 100 гривень. Перерахунок буде проводиться із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати в розмірі 1,11. Однак у разі, коли розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії, буде менше 100 гривень, встановлюється доплата до пенсії в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру.

Крім того, якщо щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, не досягає 2100 гривень, буде надана доплата до пенсії в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру.

З квітня 10,4 млн. пенсіонерів і одержувачів соціальної допомоги отримають 1000 гривень одноразової виплати. Йдеться про громадян, пенсія яких не досягає 5 тис. грн. Також тисячу нарахують отримувачам соціальної допомоги – це люди з інвалідністю із дитинства, діти з інвалідністю і отримувачі соціальних пенсій, пише «Газета по-українськи».


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares