На Теребовлянщині «застукали» браконьєрів, у сітки яких попалося 37 кг риби 

На Теребовлянщині «застукали» браконьєрів, у сітки яких попалося 37 кг риби 

На річці загальнодержавного значення Студенка, поблизу с. Підруда Теребовлянського району на Тернопільщині, виявлено та задокументовано два грубих порушення Правил любительського і спортивного рибальства, із виявленням значних збитків нанесених рибному господарству.

Громадяни здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів, використовуючи п’ять ставних сіток. Вони впіймали 365 карасів сріблястих та 8 щук, загальною вагою 37 кг.

Збитки,завдані рибному господарству України, становлять  8789 грн.

Заборонені знаряддя лову вилучено. На винних осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються до передачі в суд за місцем скоєння правопорушення.

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення,  прохання  терміново  повідомляти  на  цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95 

Довідка.
Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 24.07.2013 р. № 541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд». Так, компенсація за одну незаконно виловлену особину карася сріблястого становить 17 грн та щука – 340 грн.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares