На Тернопільщині для школярів провели квест «Перлини Медобірських товтр» (ФОТО)

З нагоди професійного свята – Дня працівника лісу – у природному заповіднику «Медобори» відбувся квест «Перлини Медобірських товтр». У ньому взяли участь чотири школи з Гусятинського району (Вікнянська, Калагарівська, Гримайлівська та Личковецька) та ЗОШ І-ІІІ ст. села Остап’є Підволочиського району.

Розпочались інтелектуально-спортивні змагання біля однієї із перлин заповідника гори Гострої. Тут учасники пригадали правила поведінки в природі, отримали карти-схеми маршрутів, із зазначеними зупинками та маршрутні листи. Шлях пролягав через різноманіття природних комплексів: бічні товтри, узлісся, чагарники, плато гори Довгої, ліс. Щоб дістатись до кінця маршруту, потрібно було подолати непростий шлях, під час якого квестери продемонстрували хороші знання лісу, геологічного минулого та біорізноманіття заповідної території, вчилися працювати з GPS – навігатором та виконували інші цікаві завдання.

На завершення змагань всі учасники отримали грамоти та призи від природного заповідника «Медобори».

Захід проведено у рамках Лісівничого тижня, який проходив в Україні 9-15 вересня, повідомили у природному заповіднику «Медобори».


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares