На Тернопільщині й далі горить суха трава: пожежні врятували 23 гектари лісу

На Тернопільщині й далі горить суха трава: пожежні врятували 23 гектари лісу

16 квітня в с. Романівка Тернопільського району виникла пожежа сухої трави та самосіву на відкритій території на площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3 ДПРЧ Управління та МПК с. Шляхтинці.
У с. Ст. Вишнівець Збаразького району виникла пожежа сухої трави та самосіву на відкритій території на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК сел. Вишнівець. Під час гасіння пожежі врятовано лісову посадку на площі 5 га.
У селі Гнилички Підволочиського району виникла пожежа сухої трави та самосіву на відкритій території на площі 4 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Кошляки.
У Тернополі, на вул. Піскова, виникла пожежа сухої трави, очерету та сміття на відкритій території на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговою зміною ЧСПТ АРЗ СП Управління.
У Кременці, на вул. Березина, виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 4,8 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5 ДПРЧ Управління в складі двох відділень.
У с. Білоскірка Тернопільського району виникла пожежа сухої трави та підстилки самосіву на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3 ДПРЧ Управління. Під час гасіння пожежі врятовано лісові насадження на площі 10 га.
У селі Садове Монастириського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Коропець. Під час гасіння пожежі врятовано сосновий ліс на площі 8 га.
У с. Бонівка Кременецького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5 ДПРЧ Управління.
У селі Різдв’яне Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,01 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12 ДПРЧ Управління.
В Оришківцях Лановецького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,05 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 11 ДПРЧ Управління.
У с. Комарівка Бережанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,045 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7 ДПРЧ Управління.
У с. Дибще Козівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,003 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 18 ДПРЧ Управління.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares