На Тернопільщині конфіскували нелегального спирту і алкоголю на 8,5 мільйонів гривень (ФОТО)

На Тернопільщині конфіскували нелегального спирту і алкоголю на 8,5 мільйонів гривень (ФОТО)

Як повідомлялось раніше, у серпні поточного року у ході проведення операції «Акциз-2018» співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва прокуратури області було припинено діяльність підпільного цеху із виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Він функціонував на території одного із гаражних кооперативів поблизу Тернополя та був замаскований під майстерню з ремонту автомобілів.

За результатами судового розгляду, одну особу, яка займалась незаконним виготовленням та реалізацією фальсифікату, притягнуто до кримінальної відповідальності у вигляді штрафу на суму 51 тисячу гривень. Іншу особу, яка реалізовувала фальсифікат, судом звільнено від кримінальної відповідальності у зв’язку з каяттям.

Вилучені 6,4 тисячі літрів спирту, 22,6 тисячі літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв, обладнання, яке забезпечувало масове виробництво фальсифікату, а також 13,5 тисяч пачок тютюнових виробів іноземного виробництва без марок акцизного податку встановленого зразка загальною вартістю 8,5 мільйонів гривень судом конфісковані у власність держави. Також судом прийняте рішення про конфіскацію обладнання та комплектуючих для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Завдяки цьому упереджено втрати бюджету від ненадходження акцизного податку в сумі 2,7 мільйонів гривень, інформує сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області за матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Тернопільській області.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *