На Тернопільщині місцеві бюджети отримали майже 1,2 млрд грн

На Тернопільщині місцеві бюджети отримали майже 1,2 млрд грн

Упродовж трьох місяців цього року до місцевих бюджетів Тернопілля платники податків перерахували 1 млрд 174,2 млн грн платежів. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

«Порівняно з січнем-березнем минулого року сплата зросла на 151,7 млн грн або на 14,8 відсотка, а індикативні показники виконано на 105,4 відсотка. Відтак додаткові надходження склали 59,7 млн гривень», – деталізував очільник податкового відомства краю.

Серед платежів, яких для ОТГ надійшло найбільше, – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю, податок на нерухоме майно.

«Так, цьогоріч у першому кварталі з офіційних доходів жителів місцеві бюджети отримали 781 млн грн податку на доходи з фізичних осіб, що на 113,8 млн грн більше, ніж минулого року. А це – належне фінансування соціальних програм, забезпечення соціально-культурної сфери тощо», – розповів головний податківець Тернопільщини.

Він також інформував, що представники малого бізнесу перерахували 199,9 млн грн єдиного податку, а це на 12,3 млн грн більше порівняно з відповідним минулорічним періодом. Плати за землю надійшло 90 млн грн, а це плюс 7,4 млн грн до січня-березня 2020 року. Надходження від податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, склали 24 млн грн, а отже, приріст до першого кварталу минулого року склав 3,6 млн гривень.

Лише впродовж березня 2021 року платники податків спрямували до місцевих скарбниць 386,5 млн гривень. Порівняно з трьома місяцями минулого року, надходження зросли на 69,7 млн грн або плюс 21,6 відсотка.

Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares