На Тернопільщині обговорили готовність до можливого спалаху коронавірусу та захист населення

На Тернопільщині обговорили готовність до можливого спалаху коронавірусу та захист населення

На Тернопільщині зібрався оперативнийо штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території області.
Захід відбувся 13 лютого, повідомили в ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України».
Окрім представників установи, у заході взяли участь заступник голови ТОДА Арсен Марчишак, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук та заступник начальника-завідувач сектору медико-профілактичної роботи відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ольга Ярмоленко.
«Ми зібралися з метою координації спільної роботи щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території області. За даними МОЗ, у світі зареєстровано понад 45 тисяч випадків захворювання коронавірусом. На щастя, в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку не зафіксовано. Проте, слід бути готовим до будь-яких ситуацій», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Арсен Марчишак.
Начальник управління охорони здоров’я ТОДА Володимир Богайчук повідомив, що в області наявні 2 спецалізовані бригади швидкої допомоги, 2 госпітальні бази. Також лікарні мають інфекційні ліжкомісця, а районних лікарнях є боксовані палати.
Зазначається, що під час засідання штабу затвердили план протиепідеміологічних заходів щодо унеможливлення поширення респіраторної інфекції.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares