На Тернопільщині патрульні склали 1457 постанов за перевищення водіями швидкості руху

На Тернопільщині патрульні склали 1457 постанов за перевищення водіями швидкості руху

Лазерний вимірювач швидкості TruCam на трасі міжнародного значення М-09 «Тернопіль – Львів – Рава-Руська» працює з 3 грудня 2018 року. Про використання пристрою водіїв повідомляють встановлені дорожні знаки, які попереджають кермувальників про те, що ведеться фото- і відеофіксація порушень Правил дорожнього руху.

Зменшення аварійності у місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод та зменшення порушень на автошляхах – саме так можна охарактеризувати використання в роботі поліції TruCamy.

Загалом, станом на 5 березня інспектори управління патрульної поліції в Тернопільській області склали 1457 постанов за перевищення водіями встановлених норм швидкості.

У поліції Тернопільської області нагадують: ч. 1 ст.122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год, тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень.

Ч. 3 ст.122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *