На Тернопільщині послабили карантинні заходи у всіх районах, крім Кременецького

На Тернопільщині послабили карантинні заходи у всіх районах, крім Кременецького

У всіх районах на Тернопільщині, за винятком Кременецького, послабили карантинні заходи. Відповідне рішення прийнято на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації.

«21 травня Уряд України  опублікував постанову щодо так званого «адаптивного карантину», який діятиме в країні з 22 травня по 22 червня. У ній є критерії для пом’якшення карантину у регіонах. Одним з критеріїв є те, що середня кількість випадків COVID-19 за сім днів на 100 тисяч населення не має перевищувати 12 осіб.  Станом на 22 травня у Кременецькому районі цей показник складає 15,8. Відповідно, у цьому районі карантинні заходи не будуть послаблені», – зазначила головний санітарний лікар Тернопільської області Оксана Чайчук.

Ще один критерій – завантаженість ліжок у лікарнях, що приймають пацієнтів, інфікованих коронавірусом. Цей показник не має перевищувати 50%. Як повідомили в управлінні охорони здоров’я ОДА, показник завантаженості ліжок хворими на COVID-19 в Кременецькому районі – 76,2 %.

У постанові Кабміну наведено критерії для пом’якшення карантину у регіонах. Зокрема, це: середня кількість випадків COVID-19 за сім днів на 100 тисяч населення не має перевищувати 12 осіб; завантаженість ліжок у лікарнях, що приймають пацієнтів, інфікованих коронавірусом, не повинна перевищувати 50 відсотків; кількість тестувань має бути більшою за 12 на 100 тисяч людей за останніх сім днів.

Послаблення протиепідемічних заходів застосовується і припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності в регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів, визначених цією постановою.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares