На Тернопільщині сплатили понад 4 млн грн транспортного податку

На Тернопільщині сплатили понад 4 млн грн транспортного податку

За січень-листопад 2018 року до місцевих бюджетів Тернопілля власники авто сплатили 4 млн 14,5 тис грн транспортного податку, що більше очікуваного на 477,6 тис гривень. Порівняно з минулим роком, надходження зросли на 229,3 тис гривень.

Власники автомобілів – юридичні особи сплатили 2 млн 18,9 тис грн, що на 346,6 тис грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Фізичні особи поповнили місцеві скарбниці, сплативши 1 млн 995,6 тис грн цього платежу.

Доречно нагадати, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні, згідно з чинним законодавством, власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2018 – 1 млн 396 тис. 125 грн).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис грн за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування. Про це повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *