На Тернопільщині вже п’ять людей померло від коронавірусу

На Тернопільщині вже п’ять людей померло від коронавірусу

У області сьогодні вже дві смерті від коронавірусу. Трагічні звістки з’являються одна за одною. Причину ще однієї смерті з’ясовують у лабораторному центрі.

Вранці в Монастириському районі померла 83-річна жінка з с.Горішня Слобідка, як ми вже повідомляли про це.  Відомо, що хвора була шпиталізована до Монастириської районної лікарні і їй клінічно було виставлено підозру на COVID-19. 6-го квітня відібрали біопроби та відправили до ОЛЦ. COVID-19 підтвердили сьогодні, результат надійшов після її смерті.

Виконувачка обов’язків директора Монастириської районної лікарні Стефанія Підгірна повідомила “Суспільне Тернопіль” про ще одну смерть.

“У Монастириському районі сьогодні помер також водій швидкої. Йому 29 березня робили ПЛР-тест (тобто тест методом полімеразно ланцюгової реакції) , він був негативним. Потім взяли повторний тест, на результат якого наразі чекають. У чоловіка були супутні серцево-судинні захворювання та ожиріння”.

Як повідомила Стефанія Підгірна, ховатимуть померлих сьогодні.

Також про смерть жителя Заліщиків повідомляє місцевий штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким померлих.

До цього в області від коронавірусу померли ще троє людей. 6-го квітня помер 57-річний священник з міста Заліщики. У нього першого на Тернопільщині лабораторно підтвердили COVID-19, раніше – 68-річний житель Монастириського району та 57-річна жителька Козівського району.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares