На Тернопільщині за три місяці виявили 65 іноземців-нелегалів

На Тернопільщині за три місяці виявили 65 іноземців-нелегалів

65 незаконних мігрантів і 300 тисяч гривень штрафів – результат профілактичних заходів «Мігрант» на Тернопільщині.

Із 1 березня по 31 травня міграційники разом із правоохоронцями перевіряли місця можливого перебування, проживання чи працевлаштування іноземців як на території обласного центру, так і в районах.

Під час однієї з таких перевірок на Кремениччині було виявлено одразу 9 громадян Республіки Молдова, які незаконно перебували на території України. Примітно, що усі вони – родичі. Щодо порушників прийнято рішення про примусове повернення з України, яке вони уже виконали.

Із 65 іноземців-нелегалів стосовно 63 осіб прийнято рішення про примусове повернення в країну походження. Одного іноземця рішенням суду видворено за межі України. Ще одного поміщено в пункт тимчасового перебування іноземців, де він очікуватиме видворення, повідомили в Управлінні ДМС України в Тернопільській області.

Крім того, майже 200 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, як іноземців, так і українців, які сприяли іноземним громадянам у скоєнні даних правопорушень. Загальна сума накладених штрафів складає майже 300 тисяч гривень.

Попри завершення профілактичних заходів, робота з протидії нелегальній міграції триватиме на Тернопільщині й надалі.

 

 

 


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares