На Тернопільщині збудують 19 нових амбулаторій

На Тернопільщині збудують 19 нових амбулаторій

За кошти медичної субвенції у сільській місцевості спорудять  нові сучасні амбулаторії. Проектування їхнього будівництва обговорили під час селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. Участь у нараді взяв заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик.

Тернопільщина – серед областей, що вже надали перелік запланованих для будівництва об’єктів, наголосив під час наради Геннадій Зубко. Крім того, на даний час укладені договори з усіма генеральними проектувальниками.

«У сільській місцевості краю планується спорудження 19-ох нових амбулаторій загальної практики-сімейної медицини на суму 143 млн грн. Для їхнього функціонування необхідно придбати медичне обладнання на суму орієнтовно 28 млн.грн», – повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук.

Крім того, варто провести реконструкції та капітальний ремонт у 80-х амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини та оснастити їх медичним обладнанням на суму близько 120 млн грн і придбати 134 автомобілі для сімейних лікарів на суму 67 млн грн.

Субвенція з держбюджету місцевим бюджетам, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в розмірі 178 млн грн, надійшла в кінці грудня 2017 року. Цьогоріч 20 червня додано медичної субвенції в сумі 44, 6 млн. грн. Головним розпорядником визначено управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Зараз первинна медико-санітарна допомога на Тернопільщині надається 22 центрами первинної медико-санітарної допомоги, 215 амбулаторіями загальної практики-сімейної медицини та 734 фельдшерсько-акушерськими та фельдшерськими пунктами.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *