На Тернопільщину їде керівник «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ» Роман Бендас

На Тернопільщину їде керівник «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ» Роман Бендас


У рамках Програми стратега-аналітика Давида Картозії «Оздоровлення економіки України» з 3 по 7 серпня у Тернополі перебуватиме генеральний директор Споживчого Товариства «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ» Роман Бендас.

Робочий візит керівника товариства – провайдера цього багатогранного та унікального проекту в Україні – не випадково розтягнеться у часі, адже Тернопільщину визнано пілотною областю, звідки на практиці має розпочатися оздоровлення економіки.
Графік тернопільських зустрічей Романа Бендаса також більш, ніж насичений. За словами координатора «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ» у Тернопільській області Ольги Боднар, генеральний директор буде спілкуватися з представниками усіх гілок влади нашого краю, у їх числі – з головами ОТГ, мерами міст та містечок.
Цікавими та змістовними будуть його діалоги і з аграріями та бізнесменами, приватними підприємцями. Тож кожен, кого зацікавила Програма «Оздоровлення економіки України», може особисто зустрітися з київським гостем та взнати усі нюанси її практичного втілення.
Принагідно варто зазначити, що цей проект, куратором якого виступає відомий у всьому світі Інститут багатовекторної дипломатії (США), передбачає надання донорської фінансової, економічної, правової та безпекової допомоги усім, хто готовий взятися за непросте завдання побудови власного бізнесу та його подальшого розвитку у рамках міжнародної кооперації.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares